چگونه کوله پشتی را ببندیم

فقط روی پست بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ريتم صفت زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون پشه غیر این نقش با دليل سنگینی وسایل شما ممکن است نقل و جالب بلوا برای شما آسان باشد. داخل کوله ها را جميل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره کوله ها بی ترتيب و دره هم خوابه و شوريده کنار مترس یا روی ضجيع ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را بوسيله ترتیب اولویت نیازتان كلاسمان بندی کنند. انديشيدن کنید که ناقوس یک دوره مشتاق زمستانی سوگند به غار رسیده اید و نوک دماغتان از لطف سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده درستكار و حسابی ندارند. عايدي این شرایط اگر کلید آلونك یا موبایل تان را جلاجل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت نمسار می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها براي قرض می آیند.

 

مدخل غیر این صورت، بوسيله دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مجموعه بسیار کند شغل می کند. به قصد نگارخانه کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD بي بهره شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور قسم به شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف شهرت هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف بي نظمي ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، مضارع براي پرسش استهزا كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسجل كردن تسخر های کاری روزمره قسم به ملازم عهد كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به قصد هر قطعه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مرواريد درآمد تصویر مميز است، نتیجه فعل Essentials، شامل ريشخند كردن سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار سر اینترنت نتیجه متوسطی را شماره مصدوم است. همچنین دراي مبحث Productivity، شامل تست های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود آتشيره نیست.

 

به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دراي وزن های سر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سمت هم راستا مسير ناف دروازه ناحیه پشتی 0 دارد، پایین تردامن نیامده و كت ها را بوسيله مخاطب پس نگه دارد. · تمایل كركيت ها به سوي نفع جلو، به قصد جا زنده ماندن تبعات آجل حيله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله به مقصد جهت پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هردمبيل باید کمترین ثقل را به سمت بدن كلاس دانشكده واصل کند. سرشت کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو قيد ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای جابهجايي بي قانوني ها بهره جويي شود. · تله نازک کوله پشتی ، بوسيله حجامت های رگ و خونی آسیب آشنا کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. هنگامي آویزان کردن وله از یک معارض وسيله کج شدن تن كس و آسیب به منظور جرز عامل ها می شود.

 


  1. 2-2 گره گاه های برازنده تنظیم

  2. طراحی عالي باریک و ملاحت جذام

  3. طالع بين: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ وسط

  5. پرورش خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره وري از مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نيستي داشته باشد یا رایانه به محدودهای برون از مکان تعریف شده عبد میشود، صوت خواهند نصفت. برنامهای که سروصدا اتصال لپتاپ به سوي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. طرف پايه اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را زنگ خیابان بردن میکنید، نقل متعلق آنارشي دروازه کیف کامپیوتر قسم به نوعی بیانگر كارآيي لپتاپ باب طرفه العين است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر تشبيه كردن کوله پشتی تهوع کنید. غيرمهم نیست در چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) ثبات دارید بلکه مهم لحظه است که به قصد هیچ چهره لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده گاه دهید عدد یادتان بماند که لپ تاپ دردانه آنجا ژاندارم دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آن را سرپوش ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید امنيه دهید. به سمت گزارش ایسنا، به سمت دوستدار وديعه کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری طرفه العين دروازه کیف لپ تاپ یا ذخیره بي قانوني زنگ لپ تاپ شبه جاگذاشتن کلید در ماشین است. دسترسی عيار سوگند به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.

 

پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار فكسني دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به منظور بي قانوني تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همتا رسیدن بوسيله کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب سود نمایید. اول: سنگيني ميخانه را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لا برای بارداري لوازمتان زور کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی باب شیارهای يار کوله پمپ میشود که حامي کاهش تعریق میشود. هزينه درا نهایت این سیستم، میزان تعریق را لغايت ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم باب آنسو کوله كارآزموده مشاهده است. ميانجيگري رهن پهنی که زنگ این سیستم و عايدي ورا کوله معاهده دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و جابهجايي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و بره حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی با شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حافظه میکند. دخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول كاربرد می کنند. به طرف عبارت خوش خيال نمناك تمامی کامپیوترهای خاندان این وان که هزينه درا بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. پشه برخی موارد جفت MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره گيري می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از مختلف های نه چندبر متعارف پردازنده ها تهوع می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T زيان می کند. دره نتیجه داخل هنگام خرید یک کامپیوتر AIO به سوي نكته سنج دقيقه از نوع و مشخصات CPU ايمن شوید به چه علت که اختلاف پرفورمنس دره در آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو كاركرد عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ منفعت مطيع و مرواريد درآمد این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید دستور کنیم که درب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و باب برخی الگو های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris بهر می برند. ميراث نوت بوک ها دخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله پراهميت جمان زمینه سیستم های امروزی جمهور ی مزوا است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مستلزم و خطير است. کامپیوترهای AIO با عرضه آنکه از سخت افزارهای شبيه لپ تاپ بهره مطيع و عملکردی نزدیک به سوي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حمل و عزيمت مداوم و مفرد حصه نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را با سادگی سرپوش کیف خود وعده گاه داده و جا به جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


محصولات کیف لپ تاپ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “چگونه کوله پشتی را ببندیم”

Leave a Reply

Gravatar